Stowarzyszenie
Dzieci Autystyczne Razem

Stowarzyszenie działa przede wszystkim dla dzieci i z myślą o dzieciach. To właśnie z tego powodu oprócz utworzenia szkoły organizujemy bezpłatne zajęcia i warsztaty dla dzieci korzystając z naszych zasobów i pomocy przyjaciół.

Nasze warsztaty

W ramach działalności Stowarzyszenia DAR organizujemy bezpłatne zajęcia i warsztaty dla dzieci korzystając z naszych zasobów i pomocy przyjaciół.

Jak reagować na przejawy dziecięcej seksualności?

Jak reagować na przejawy dziecięcej seksualności?

Zajęcia przeznaczone są dla rodziców dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Dowiedz się więcej
Bańkologia - warsztaty Sopot

Bańkologia

W sopockiej Zatoce Sztuki dzieci miały okazję dowiedzieć się dlaczego bańki są okrągłe, dlaczego pękają i co to jest guma guar...

Zobacz relację
Odlotowe warsztaty dla dzieci z autyzmem

Odlotowe warsztaty

W gdyńskiej tuBazie spotkaliśmy się na warsztatach podczas których dzieci i rodzice uczyli się konstruowania własnego latawca....

Zobacz relację
Lekcja gotowania razem - warsztaty Sopot

Lekcja Gotowania Razem

Dzieci wspólnie z instruktorami z Akademii Kulinarnej Fumenti przygotowały potrawy, które zostały zaserwowane na przyjęciu charytatywnym w miejscu powstającej szkoły.

Zobacz relację
Małe i duże podróże - warsztaty w Gdańsku

Małe i duże podróże

Cykl trzydniowych warsztatów przeznaczonych dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Program obejmował zajęcia integracyjne, plastyczne i edukacyjne.

Zobacz relację

Partnerzy Stowarzyszenia

Działajmy RAZEM

Nauka dzieci za specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oznacza często prezentowanie jednej informacji na wiele różnych sposobów. Aby było to możliwe i jednocześnie ciekawe, potrzebujemy wielu kosztownych pomocy edukacyjnych. Każda z nich będzie służyła naszym podopiecznym latami. Pomóż im zobaczyć, dotknąć i usłyszeć tajemniczy świat przyrody, zjawiska fizyczne czy samodzielnie wykonać doświadczenia chemiczne wspierając działalność naszego stowarzyszenia.

Jeśli chcesz przekazać 1% swojego podatku na działalność Stowarzyszenia Dzieci Autystyczne Razem, wystarczy, że wpiszesz w odpowiednie miejsca formularza PIT poniższe dane:
Numer KRS: 0000338389
Cel szczegółowy 1%: 10274 – Grupa OPP – Stowarzyszenie Dzieci Autystyczne Razem

Przekaż 1% podatku na Stowarzyszenie Dzieci Autystyczne Razem

Naszą działalność można również wesprzeć wpłatą na konto bankowe:
Stowarzyszenie Dzieci Autystyczne Razem
ul. Łąkowa 9, 84-230 Rumia
Numer konta: 16 1240 5354 1111 0010 5584 8953