Staramy się, aby nasza oferta była różnorodna, a każde warsztaty dotykały innej dziedziny nauki

Dbając o najwyższy poziom edukacji oferowanej przez naszą placówkę, prowadzimy szereg rozmów z wyspecjalizowanymi organizacjami zewnętrznymi, które mogłyby poprowadzić dla naszych uczniów warsztaty i zajęcia dodatkowe. Staramy się, aby oferta ta była różnorodna, a każde warsztaty dotykały innej dziedziny nauki. Wybieramy tylko te najciekawsze. Wszystkie prezentowane poniżej zajęcia dodatkowe są wliczone w czesne i nie wymagają od Państwa dodatkowych opłat. Oto pierwsze z nich. W najbliższym czasie pojawią się kolejne.

Programowanie z Lego WeDo 2.0

Zajęcia w wymiarze 1h tygodniowo wprowadzają uczniów w świat programowania przy wykorzystaniu atrakcyjnych, napędzanych silnikiem konstrukcji z klocków Lego. Podczas zajęć zbudujemy między innymi batyskaf, model astronomiczny, łazika marsjańskiego czy żurawia. Wszystko w oparciu o kompleksowe rozwiązania firmy RoboCamp.

Kompleksowe rozwiązania firmy RoboCamp


Akademia Bystrzaków ze Smart_Lab

Comiesięczne zajęcia warsztatowe odkrywające tajemniczy świat chemii i fizyki z wykorzystaniem unikalnych form edukacji i zabawy oraz innowacyjnych scenariuszy. Więcej informacji na stronie organizatora: http://smart-lab.wix.com/smartlab#!warsztaty/cr0

SmartLab - poczuj chemię do nauki